• KozaKurs Online Eğitim Platformu

    Koza Eğitim kurumunun yeni nesil eğitim ve sosyal etkileşim platformu; ders uygulamalarının yanı sıra çeşitli etkileşimli uygulamalar içermektedir. Bu ders ve uygulamalara erişmek için kurumumuzun kayıtlı öğrencisi olmanız gerekmektedir. Koza Eğitim tam Burada
Site announcements

Günlük Plan Raporları

by Süleyman ÖRDEK -

Günlük plan raporları Moodle yüklendi, bu raporlardan her öğrencinin günlük ve geçmişe dönük tüm planlarını ve bitirilme oranlarını görebilirsiniz.

Gezegen Soru Bankaları

by Süleyman ÖRDEK -

Gezegen Yayınları tüm soru bankalarının gönderimleri Moodle üzerinden Soru Bankaları ve Branş Denemeleri Dersliğinden Yapılacaktır. Ayrıca Soru Bankalarından yapılan Planlamalar yine Aynı Gönderim Formuna eklenen Buton Aracılığıyla Yapılmalıdır.

NeGo Soru Bankalarının Test Raporları Hakkında

by Süleyman ÖRDEK -

Nego çözdüğünüz testleri moodlede Raporlar Kısmındaki Soru Bankalarından görebilirsiniz, her dersten attığınız testleri toplu olarak kontrol edebilirsiniz. Rapor 5 dakika arayla güncellenir. yani şimdi attığınız test en geç 5 dakika sonra sisteminize yüklenir.

Soru Bankaları

by Süleyman ÖRDEK -

Tüm Soru Bankaları (Matematik Hariç) Bu günden itibaren Moodle üzerinden "Soru Bankaları" Alanından Gönderilecektir. Gönderiminizden Sonra Gelen linke tıkladığınızda test cevap anahtarına ve net sayılarınıza ulaşacaksınız. Aynı zamanda çözdüğünüz test doğrudan Günlük Performansa aktarılacak. Bu yüzden Gönderilen testi günlük performans olarak göndermeyin.

Soru Bankaları

by Süleyman ÖRDEK -

Bu gün itibariyle Nego soru bankalarındaki testler çözüldükten sonra moodle aracılığıyla sisteme gönderilecektir. Türkçe,Tarih, Coğrafya ve Edebiyat sisteme yüklenmiştir. Diğer dersler bu hafta sonuna kadar yüklenecektir.

Günlük Performans

by Süleyman ÖRDEK -

Günlük performansları anlık doldurun. Günlük performanslar artık moodle üzerinden gönderilebilir.